Zmień rozmiar tekstu: INCREASEFONTSIZE RESETFONTSIZE DECREASEFONTSIZE


Dla aktywnych pacjentów, którzy chcą podnieść sprawność fizyczną proponujemy:

Wycieczki z przewodnikiem beskidzkim.Zapraszamy na zorganizowaną wycieczkę z uprawnionym przewodnikiem w Beskid Żywiecki, Beskid Makowski oraz w Gorce. Gwarantujemy, że lepiej poznasz ten obszar przyrodniczy i odwiedzisz miejsca, o których przeciętny turysta nie ma zielonego pojęcia. Przy okazji pieszych wędrówek zwiększysz swoją wydolność, poprawisz kondycję i będziesz dobrze się bawił. Satysfakcja gwarantowana :)

Pod okiem instruktora narciarskiego w sposób łatwy i przyjemny nauczysz się jeździć na nartach lub poprawisz swoje umiejętności. Oferujemy naukę indywidualną i grupową, dla dzieci i dorosłych. Uczymy na wybranych przez Państwa stokach narciarskich w Rabce-Zdroju i okolicy.

Jesteś miłośnikiem białego szaleństwa? Lubisz jazdę na nartach i planujesz i wyjazd w góry ze znajomym? Chcesz aby zimowa przygoda była tylko przyjemnością i zarazem pragniesz uniknąć bolących mięśni, skręcenia kostki czy innych kontuzji? Pamiętaj więc o odpowiednim przygotowaniu do sezonu narciarskiego!!! W gabinecie Reh-Fit  prowadzony jest indywidualny trening, który wzmocni te partie mięśni, które są szczególnie zaangażowane w trakcie nauki jazdy na nartach.